FISMA User (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Update
ar: تحديث

en: Top
ar: الأعلى

en: Create
ar: أنشئ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Never
ar: أبدا

en: Count
ar: العدد

en: Role
ar: الدور

en: Password reset
ar: تغيير كلمة المرور

en: Password Policy
ar: سياسة كلمة المرور

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
ar: للمزيد من المعلومات، راجع مقال الدليل على الشبكة عن <a href="@cron-handbook">إعداد وظائف كرون</a>.

en: Contact forms
ar: إستمارات التواصل
