FISMA User (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Top
fa: بالا

en: Create
fa: ایجاد

en: days
fa: روزها

en: Bottom
fa: پایین

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Never
fa: هیچوقت

en: Count
fa: شمارش

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Role
fa: نقش

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
fa: برای اطلاعات بیشتر، کتابچه راهنمای آنلاین سرفصل <a href="@cron-handbook">پیکربندی وظایف کرون</a> را ببینید.

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس
