FISMA User (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Never
hy: Երբեք

en: Count
hy: քանակ

en: Role
hy: Դեր
