FISMA User (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Update
it: Aggiorna

en: Top
it: In cima

en: Create
it: Crea

en: days
it: giorni

en: Bottom
it: In fondo

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Never
it: Mai

en: Count
it: Numero

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Role
it: Ruolo

en: months
it: mesi

en: No limit
it: Nessun limite

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
it: Per maggiori informazioni consulta il manuale on-line per <a href="@cron-handbook">configurare i cron jobs</a>.

en: Contact forms
it: Moduli di contatto
