FISMA User (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Update
ro: Actualizare

en: Top
ro: Sus

en: Create
ro: Crează

en: days
ro: zile

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Never
ro: Niciodată

en: Count
ro: Contor

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Role
ro: Rol

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
ro: Pentru mai multe informaţii citiţi manualul referitor la <a href="@cron-handbook">configurarea sarcinilor cron</a>.

en: Contact forms
ro: Formulare de contact
