FISMA User (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Update
sr: Ажурирање

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Role
sr: Улога
