Fivestar (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Average
az: Orta

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
