Fivestar (7.x-2.0-rc3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Tags
hi: उपनाम

en: None
hi: कोई नहीं

en: default
hi: तयशुदा

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Average
hi: औसत
