Fivestar (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Uses
hy: Օգտագործում
