Fiware Contextbroker (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Types
te: రకాలు

en: Details
te: వివరాలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
