Fiware Contextbroker (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Types
id: Jenis-jenis

en: Details
id: Rincian

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: expires
id: kadaluarsa

en: Select
id: Pilih

en: Entities
id: Entitas
