Fiware Contextbroker (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Types
ro: Tipuri

en: add
ro: adaugă

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Details
ro: Detalii

en: Attributes
ro: Atribute

en: Select
ro: Alege

en: Entities
ro: Entități
