Fiware Contextbroker (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Types
ar: الأنواع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Details
ar: التفاصيل

en: Attributes
ar: سمات

en: Entities
ar: الكيانات
