Fiware Contextbroker (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Types
he: סוגים

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Details
he: פרטים

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Interval
he: מרווח

en: Select
he: בחר

en: Add subscription
he: הוסף מנוי

en: Entities
he: ישויות
