Fiware Contextbroker (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Types
lt: Tipai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Interval
lt: Intervalas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą
