Fix Core (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Other
ar: آخر

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: The requested page could not be found.
ar: تعذر العثور على الصفحة المطلوبة.
