Fix Core (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: user
it: utente

en: None
it: Nessuno

en: edit
it: modifica

en: Teaser
it: Anteprima

en: Other
it: Altro

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: The requested page could not be found.
it: La pagina richiesta non è stata trovata.

en: Summary or trimmed
it: Riassunto o troncato

en: Trim length
it: Lunghezza del testo troncato
