Fix Core (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: None
az: Yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Other
az: Digər

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: The requested page could not be found.
az: Tələb olunan səhifəni tapmaq mümkün olmadı.

en: Summary or trimmed
az: Xülasə və ya kəsilmiş
