Flag (7.x-2.0-beta9) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Continue
ar: متابعة

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Add action
ar: إضافة إجراء

en: Nodes
ar: العقد

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: By
ar: بواسطة

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Messages
ar: الرسائل

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Delete action
ar: احذف الإجراء

en: Content ID
ar: معرف المحتوى

en: export
ar: تصدير

en: Edit action
ar: تعديل الاجراءات.

en: Current user
ar: المستخدم الحالي
