Flag (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enable
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Less than
gu: ના કરતા ઓછું
