Flag (7.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: Roles
ca: Rols

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: By
ca: Per

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Flag
ca: Bandera

en: Threshold
ca: Llindar

en: Messages
ca: Missatges

en: Tokens
ca: Comodins

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: My bookmarks
ca: Els meus favorits

en: Delete action
ca: Esborrar acció

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Any user
ca: Qualsevol usuari

en: Argument type
ca: Tipus de paràmetre

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Flags
ca: Marcadors

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
ca: Els nodes són el tipus de contingut bàsic d'un lloc Drupal.

en: Comments are responses to node content.
ca: Els comentaris són respostes al contingut dels nodes.

en: Users who have created accounts on your site.
ca: Els usuaris que han creat un compte al vostre lloc.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
ca: Token incorrecte. Sembla que heu seguit un enllaç no vàlid.

en: Comparison operator
ca: Operador de comparació

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Repeats
ca: Repeteix

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Machine name: @name
ca: Nom de màquina: @name

en: Exposed
ca: Exposat
