Flag (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: All
he: הכל

en: Module
he: מודול

en: Roles
he: תפקידים

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: By
he: מאת

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Threshold
he: סף

en: Messages
he: מסרים

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Entity
he: יישות

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: My bookmarks
he: המועדפים שלי

en: Delete action
he: מחיקת פעולה

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Entity type
he: סוג ישות

en: export
he: ייצוא

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Confirmation form
he: טופס אישור

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
he: אסימון לא טוב. כנראה שעקבת אחר קישור לא תקין.

en: Edit action
he: עריכת פעולה

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Repeats
he: חזרות

en: manage fields
he: ניהול שדות
