Flag (7.x-3.4) - en to hu translation catalogue (158 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Number
hu: Szám

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Update
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: All
hu: Mind

en: Module
hu: Modul

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: By
hu: Beküldő:

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Flag
hu: Jelölő

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Entity
hu: Entitás

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Equal to
hu: Egyenlő

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: Token replacement
hu: Vezérjel helyettesítés

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: My bookmarks
hu: Saját könyvjelzők

en: flag
hu: jelölő

en: Delete action
hu: Művelet törlése

en: Internationalization
hu: Nemzetköziesítés

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezések

en: Any user
hu: Bármely felhasználó

en: Argument type
hu: Argumentumtípus

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Content ID
hu: Tartalomazonosító (Content ID)

en: No roles
hu: Nincs szerepkör

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Flag user
hu: Felhasználó megjelölése

en: Unflag
hu: Jelölés megszüntetése

en: export
hu: exportálás

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Flags
hu: Jelölők

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
hu: A tartalmak a Drupal webhelyek elsődleges információi.

en: Comments are responses to node content.
hu: A hozzászólások válaszok a tartalomra.

en: Users who have created accounts on your site.
hu: Felhasználók, akik fiókot hoztak létre a webhelyen.

en: The flag name may only contain lowercase letters, underscores, and numbers.
hu: A jelölő neve csak kisbetűket, aláhúzást és számokat tartalmazhat.

en: Flag names must be unique. This flag name is already in use.
hu: A jelölő nevének egyedinek kell lennie. Ez a név már használatban van.

en: Display checkbox on node edit form
hu: Jelölőnégyzet megjelenítése a tartalom szerkesztése űrlapon

en: Flag confirm
hu: Jelölő megerősítése

en: JavaScript toggle
hu: Javascript bekapcsolása

en: Normal link
hu: Normál hivatkozás

en: Confirmation form
hu: Megerősítő űrlap

en: Default flags
hu: Alapértelmezett jelölők

en: No flags are currently defined.
hu: Jelenleg nincsenek jelölők meghatározva.

en: Flag type
hu: Jelölő típusa

en: Global?
hu: Globális?

en: Disabled Flags
hu: Tiltott jelölők

en: Flag name
hu: Jelölő neve

en: Flag link text
hu: Jelölő hivatkozás szövege

en: Flag link description
hu: Jelölő hivatkozás leírása

en: Flag confirmation message
hu: Jelölés megerősítése üzenet

en: Global flag
hu: Globális jelölő

en: Roles that may use this flag
hu: Szerepkörök, amelyek használhatják ezt a jelölést

en: Flag @name has been deleted.
hu: @name jelölésének törlése megtörtént.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
hu: Rossz vezérjel. Valószínűleg egy érvénytelen hivatkozás lett követve.

en: Edit action
hu: Akció szerkesztése

en: No flag available
hu: Nincs elérhető jelölő

en: Select a flag
hu: Jelölő kiválasztása

en: Add a new flag action
hu: Új jelölő akció hozzáadása

en: Select an action
hu: Akció kiválasztása

en: reaches
hu: elérte

en: falls below
hu: alá ment

en: Flagging threshold
hu: Jelölési küszöb

en: More tokens
hu: További vezérjelek

en: Flag has been uninstalled.
hu: A <em>Flag</em> modul el lett távolítva.

en: flagging user
hu: felhasználó jelölése

en: Trim a flag
hu: Jelölés eltávolítása

en: @type is flagged
hu: @type meg lett jelölve

en: Comparison operator
hu: Összehasonlító művelet

en: Greater than or equal
hu: Nagyobb vagy egyenlő

en: Less than or equal
hu: Kisebb vagy egyenlő

en: Flag:
hu: Jelölés:

en: The flag type
hu: A jelölés típusa

en: Is the flag global?
hu: Globális jelölő?

en: Flaggable node
hu: Jelölhető tartalom

en: Flaggable user
hu: Jelölhető felhasználó

en: Flagged time
hu: A jelölés ideje

en: Display the time the content was flagged by a user.
hu: A tartalom jelölési idejének megjelenítése.

en: Flag link
hu: Jelölő hivatkozás

en: Display flag/unflag link.
hu: A jelölés vagy a jelölés megszüntetése hivatkozás megjelenítése.

en: Flag counter
hu: Jelölő számláló

en: counter
hu: számláló

en: Not flagged
hu: Nem jelölt

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Include only flagged content
hu: Csak a jelölt tartalmakat tartalmazza

en: You must first create a flag
hu: Először létre kell hozni egy jelölést

en: by current user
hu: a jelenlegi felhasználó

en: by any user
hu: valamelyik felhasználó

en: !group: !title counter
hu: !group: !title számláló

en: Validate the @type only if
hu: @type ellenőrzése csak akkor, ha

en: IDs separated by , or +
hu: azonosítók „,”-vel vagy „+”-szal elválasztva

en: It is flaggable
hu: Jelölhető

en: It is flagged at least once
hu: Legalább egyszer jelölték

en: It is flagged by the current user
hu: A jelenlegi felhasználó jelölte

en: Repeats
hu: Ismétlődések

en: No flags
hu: Nincsenek jelzők

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: Flag access by content authorship
hu: Jelölhetőség a tartalmak tulajdonosa szerint

en: No additional restrictions
hu: Nincs kiegészítő megkötés

en: Users may only flag content they own
hu: A felhasználók csak saját tartalmaikat jelölhetik meg

en: Users may only flag content of others
hu: A felhasználók csak mások tartalmait jelölhetik meg

en: A %type has been flagged with %name
hu: Egy %type %name jelölést kapott

en: A %type has been unflagged with %name
hu: Egy %type %name jelölése vissza lett vonva

en: Flag (or unflag) a node
hu: Tartalom jelölése (vagy a jelölés megszüntetése)

en: Flag (or unflag) a comment
hu: Hozzászólás jelölése (vagy a jelölés megszüntetése)

en: Flag (or unflag) a user
hu: Felhasználó jelölése (vagy a jelölés megszüntetése)

en: update code
hu: kód frissítése

en: Anonymous users may flag content if the <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a> module is installed.
hu: A nem regisztrált felhasználók akkor jelölhetnek meg tartalmakat, ha a <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a> modul telepítve van.

en: Unflag not allowed text
hu: Jelölés megszüntetése szöveg

en: Machine name: @name
hu: Programok által olvasható név: @name

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Edit flag
hu: Jelölő szerkesztése

en: Delete flag
hu: Jelölő törlése

en: Missing flag
hu: Hiányzó jelölő

en: (Please select a flag)
hu: (Ki kell választani egy jelölőt)

en: The flag to check for.
hu: A jelölő, amit ellenőrizni kell.

en: @flag flag link
hu: @flag jelölő hivatkozás

en: @entity-type entity
hu: @entity-type entitás

en: Add flag
hu: Jelölő hozzáadása

en: Save flag
hu: Jelölő mentése

en: Entity bundles
hu: Mezőkötegek

en: Flagging
hu: Jelölés

en: Flag Bookmark
hu: Könyvjelzőnek jelölés

en: Add new @type flag
hu: Új @type jelölő hozzáadása

en: Flag this item
hu: Tartalom megjelölése

en: Unflag this item
hu: Tartalom követésének megszüntetése

en: Unflagged first
hu: Első jelöletlen

en: Flagged first
hu: Első megjelölés
