Flag (7.x-3.7) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: By
lt: Sukūrė

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Messages
lt: Žinutės

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Entity
lt: Esybė

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: export
lt: eksportuoti

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: manage fields
lt: valdyti laukelius
