Flag (7.x-3.8) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: Nodes
gl: Nodos

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: By
gl: Por

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Threshold
gl: Umbral

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tokens
gl: Comodines

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Delete action
gl: Eliminar accións

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Argument type
gl: Tipo de argumento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: export
gl: exportar

en: Flagged
gl: Marcado

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
gl: Os nodos son os contidos principais dun sitio Drupal.

en: Comments are responses to node content.
gl: Os comentarios son respostas ao contido dos nodos.

en: Users who have created accounts on your site.
gl: Usuarios que se rexistraron e teñen conta neste sitio.

en: Normal link
gl: Ligazón normal

en: Confirmation form
gl: Formulario de confirmación

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Repeats
gl: Repítese

en: manage fields
gl: administrar campos

en: A normal non-JavaScript request will be made and the current page will be reloaded.
gl: Unha petición normal non-Javascript será enviada e recargarase a páxina actual.

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Exposed
gl: Exposto
