Flag Lists (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Term
az: Termin

en: Owner
az: Sahib

en: List type
az: Siyahı növü

en: Select all
az: Hamısını seç

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn
