Flag Lists (7.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: list
ro: listă

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Go
ro: Mergi

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Term
ro: Termen

en: Owner
ro: Proprietar

en: List type
ro: Tip listă

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Operation
ro: Operație

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Lists
ro: Liste

en: Do it!
ro: Faceți!

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: No content selected.
ro: Nu este conținut selectat.
