Flag Lists (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Term
ar: المصطلح

en: Owner
ar: المالك

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Operation
ar: عملية

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Lists
ar: قوائم

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Delete link
ar: رابط الحذف
