Flag Lists (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Go
ca: Vés-hi

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Term
ca: Terme

en: Owner
ca: Propietari

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Flag
ca: Bandera

en: Operation
ca: Operació

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Lists
ca: Llistes

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Force single
ca: Força a una única opció

en: Flags
ca: Marcadors

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
ca: Token incorrecte. Sembla que heu seguit un enllaç no vàlid.

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Check this box to restrict selection to a single value.
ca: Marqueu aquesta casella per restringir la selecció a un sol valor.

en: No content selected.
ca: No s'ha seleccionat cap contingut.
