Flag Lists (7.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں
