Flag Lists (7.x-3.0-rc1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: list
id: daftar

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Go
id: Cari

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Term
id: Istilah

en: Owner
id: Pemilik

en: List type
id: Jenis daftar

en: Select all
id: Pilih semua

en: Operation
id: Operasi

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: Lists
id: Daftar

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: This will override any other link you have set.
id: Ini akan membatalkan tautan lain yang telah Anda tetapkan.
