Spider Flash Calendar (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Event
ar: الحدث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: From
ar: من

en: Published
ar: منشور

en: Events
ar: الفعاليات

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Fri
ar: جمعة

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: New
ar: جديد

en: Themes
ar: الحلل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
