Spider Flash Calendar (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
