Flexiform (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Refresh
az: Yenilə

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: Entity
az: Entiti

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Bundle
az: Paket

en: Displays
az: Göstərir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
