Flexiform (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Widget
lt: Valdiklis

en: General
lt: Bendras

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: Entity
lt: Esybė

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Displays
lt: Rodymai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Change widget type.
lt: Keisti valdiklio tipą

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Parent for @title
lt: @title tėvinis elementas
