Flexiform (7.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Menu
ne: मेनु

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Bundle
ne: पोका
