Flexiform (7.x-1.0-beta8) - en to gl translation catalogue (71 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Access
gl: Acceso

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Menu
gl: Menú

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: configure
gl: configurar

en: Widget
gl: Control

en: General
gl: Xeral

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add new group
gl: Engadir un novo grupo

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: Apply
gl: Aplicar

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Displays
gl: Presentación

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Add new group: you need to provide a label.
gl: Engadir un novo grupo: é preciso que estableza unha etiqueta.

en: Add new group: you need to provide a group name.
gl: Engadir un novo group: é preciso que estableza un nome de grupo.

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Change widget type.
gl: Cambiar tipo de control.

en: Comment display
gl: Presentación de comentarios

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Parent for @title
gl: Pai de @title
