Flexiform (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
