Flexiform (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: more
te: మరిన్ని

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ

en: Page
te: పేజీ

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Filter
te: వడపోయి

en: General
te: సాధారణ

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
