Flexiform (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (94 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Tags
he: תגיות

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Access
he: הרשאות גישה

en: remove
he: הסר

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Refresh
he: ריענון

en: Menu
he: תפריט

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Page
he: דף

en: Never
he: לעולם

en: Delta
he: דלתא

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: configure
he: הגדרות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Widget
he: וידג'ט

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Tab
he: לשונית

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Condition
he: מצב

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Entity
he: יישות

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: Apply
he: החל

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: clone
he: שכפול

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Element
he: אלמנט

en: Effect
he: אפקט

en: export
he: ייצוא

en: translate
he: תרגום

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Displays
he: תצוגות

en: Dropdown
he: נפתח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Comment display
he: תצוגת תגובות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Comment fields
he: שדות בתגובה

en: Master
he: מאסטר

en: Filter by tag
he: סינון לפי תגית
