Flexiform (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (102 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Access
ca: Accés

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Refresh
ca: Refresca

en: Menu
ca: Menú

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: configure
ca: configura

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Widget
ca: Giny

en: State
ca: Estat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tab
ca: Pestanya

en: Normal menu item
ca: Element de menú normal

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Condition
ca: Condició

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Add new group
ca: Afegeix un nou grup

en: Entity
ca: Entitat

en: None.
ca: Cap.

en: Parent term
ca: Terme pare

en: revert
ca: reverteix

en: Apply
ca: Aplica

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: clone
ca: clona

en: Effect
ca: Efecte

en: translate
ca: tradueix

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Displays
ca: Presentacions

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Add new group: you need to provide a label.
ca: Afegiu un nou grup: heu de proporcionar una etiqueta.

en: Add new group: you need to provide a group name.
ca: Afegiu un nou grup: heu de proporcionar un nom de grup.

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada

en: Change widget type.
ca: Canvia el tipus de giny.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Comment display
ca: Presentació dels comentaris

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Parent for @title
ca: Pare de @title

en: Field group format:
ca: Format del grup de camps:

en: Comment fields
ca: Camps dels comentaris

en: There are no inactive rules.
ca: No hi ha regles inactives.

en: New group %label successfully created.
ca: S'ha creat correctament el nou grup %label.

en: Master
ca: Mestre

en: Filter by tag
ca: Filtra per etiqueta
