Flexiform (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: State
sr: Статус

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Condition
sr: Услов

en: None.
sr: Ништа.

en: Bundle
sr: Пакет

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
