Flex Slider (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: None
hu: Nincs

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Animation
hu: Animáció

en: Cache cleared.
hu: A gyorsítótár ki lett ürítve.

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: %name must be a number.
hu: %name értékének számnak kell lennie.

en: Previous Link Text
hu: Előző gomb szövege

en: Next Link Text
hu: Következő gomb szövege

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
