Flex Slider (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз
