Flex Slider (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല
