Flex Slider (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: None
hy: Ոչ մի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
