Flex Slider (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन
