Flex Slider (7.x-2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے

en: %name must be a number.
ur: %name ایک مثبت ہندسہ ہونا لازمی ہے
