Flickr (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı
