Flickr (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Tags
az: Teqlər

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: Sort order
az: Sırala

en: Random
az: Təsadüfi

en: or
az: və ya

en: and
az: və

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri
